top of page

VÁŠ PARTNER NA MOŘI OD ROKU 1995

AZ EuroYachting je Vám plně k službám při zajištění dovolené na jachtě, ať již na oceánu, moři nebo domácím jezeře. Všichni, kteří s jachtingem teprve začínají najdou právě na

AZ EuroYachting – NEJVĚTŠÍ ŠKOLU JACHTINGU v České republice. Stojí za námi dlouhá praxe, vždyť první profesionální chartery a kurzy jachtingu jsme realizovali již v roce 1995.

O NÁS

První kurzy jachtingu/skippertreninky jsme profesionálně pořádali již v roce 1995. Za 18 let absolvovalo naší školu několik tisíc kapitánů. Většina u jachtingu zůstala a někteří dnes dokonce patří mezi úspěšné profesionální jachtaře. Nepřeberné množství zkušeností jsme zužitkovali do neustálého zkvalitňování naší práce. Realizujeme kurzy na mnoha úrovních, začátečnické kurzy, pokročilé kurzy, regatovou přípravku spinnakerový kurz, kondiční plavby a kurzy na objednávku dle přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Kurzy realizujeme  na moři v Chorvatsku na profesionálních plachetnicích a pro pokročilé vyplouváme na Baltu a Severním moři. Kurzy vedou profesionální a lety prověření kapitáni/školitelé.

Steer Wheel na lodi

NAŠI KAPITÁNI

Lukáš Žejdl

Lukáš Žejdl

Jiří Čech

Jiří Čech

Stanislav Verner

Stanislav Verner

bottom of page