top of page

Informace ke kurzům

Kurzy jachtingu jsou týdenní pobyty na plachetnici v Chorvatsku pod vedením českých kapitánů / školitelů a jsou určeny převážně pro začínající jachtaře a zájemce o kapitánské průkazy. V průběhu plavby se aktivním způsobem seznámíte s vedením lodi na moři a to jak na plachty tak na motor, osvojíte si potřebné dovednosti pro bezpečné manévry v přístavech a marínách. Samozřejmě nechybí ani intenzivní výuka navigace, meteorologie, radiofonie, práce s mapou a základů nauk nezbytných k samostatnému vedení lodí. Naše kurzy jsou určeny pro zájemce o chorvatský kapitánský průkaz kategorie B nebo český kapitánský průkaz MDČR kategorii C. Na závěr každého kurzu je pro zájemce zajištěna zkouška k získání chorvatského kapitánského průkazu kategorie B, opravňuje k vedení lodí plachetnic i motorových lodí na moři do výtlaku 30 tun.

TÝDENNÍ KURZY NA MOŘI

Klasický týdenní kurz na plachetnici na moři teoretická i praktická výuka, zakončený zkouškou na chorvatský kapitánský průkaz kategorie B, pro zájemce o český průkaz MDČR kategorie C vystavíme ověření o povinné praxi na moři. Cílem kurzů je získání kapitánské licence kategorie chorvatské  B nebo MDČR – C a získání dostatku praktických zkušeností k samostatnému vedení plachetnice a nebo motorové lodi.

DJI_0252.JPG

V ceně:   Pronájem lodi a vybavení, pobyt na lodi, skripta, studijní pomůcky, kapitán / školitel, lůžkoviny, pojištění lodi,  domovskou marínu, vyřízení plavebního povolení, zajištění individuálního termínu zkoušky pro celou posádku

Cena nezahrnuje: osobní pojištění, dopravu (forma spolujízdy), stravování,  lázeňský poplatek v Chorvatsku, závěrečný úklid lodi, pojištění kauce, pohonné hmoty a kotvení v marínách (pokud budeme  v marínách kotvit).

Volitelné: zkouška na  chorvatském kapitanátu za 145,- EUR/osoba, potvrzení praxe pro MDČR kategorii C  2.000,- Kč, Pojištění storna 5% z ceny kurzu.

Platební podmínky

  • záloha 50% za osobu při přihlášení, doplatek 6 týdnů před vyplutím.

  • 100% ceny při přihlášení  6 a méně týdnů před vyplutím.

GARANCE AZ EURO YACHTING

  1. Akci na kterou se přihlásíte budeme realizovat bez ohledu na počet přihlášených nebo jiné překážky, kdo se přihlásí a zaplatí, najde v přístavu loď, kapitána a kajutu se svým jménem.

  2. Kdyby nám zatarasili hranice, pak se pro Vás vypíše nový termín a nikdo o nic nepřijde.

Slevy: 1000,- Kč za každého přihlášeného kamaráda. Slevy za kamaráda jsou myšleny pro 2 a více přihlášených na jedné společné přihlášce.

Zkouška: cena zkoušky činí 145,- EUR a hradí se na místě, zkouška samotná probíhá v češtině za přítomnosti našich kapitánů, 99% účastníků zkoušku úspěšně složí. Průkaz je po vystavení (cca 2 týdny) odeslán z kapitanátu přímo Vám na Vaší adresu.

FAQ – důležité informace ke kurzům, program kurzů, jídelníček, lodě…

Po přihlášení na kurz, od nás obdržíte v elektronické podobě učební skripta. Přibližně 1-2 týdny před vyplutím rozesíláme podrobné informace k nalodění, kde a v kolik se přesně sejdeme, kdo bude Váš kapitán, spojení na kapitána, který Vás očekává v maríně. Současně rozesíláme i spojení na ostatní členy posádky pro organizaci spolujízdy

Všechny podrobnosti ke kurzům Vám rád zodpovíme a pro další informace, rezervace míst a závazné příhlášky nás prosím kontaktujte na 602 620 886, nebo info@euroyachting.cz

bottom of page